-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщення з улаштуванням теплогенераторної, за адресою вул.Арсенича-Березовського Миколи,6 в м.Івано-Франківськ, Івано-Франківський районний відділ Державної установи "Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб
Тендер Prozorro UA-2025-12-02-000473-a
Торги не відбулися
2 297 522.00
UAH з ПДВ
Номер:
26fc07dfe3ab4df9bb4369374ef08828
Внутрішній номер закупівлі:
27346240
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-02-000473-a
Замовник:
Державна установа "Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38331800
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Шевченка, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Радзівіл Мар'яна Василівна 380993316005 maryana.max@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 297 522.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.12.2025 09:20 - 14.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2025 09:20 - 17.12.2025 00:00
Аукціон:
з 17.12.2025 14:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 297 522.00 Капітальний ремонт приміщення з улаштуванням теплогенераторної, за адресою вул.Арсенича-Березовського Миколи,6 в м.Івано-Франківськ, Івано-Франківський районний відділ Державної установи "Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб ДК 021:2015 (CPV) - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи