• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт приміщення з улаштуванням теплогенераторної, за адресою вул.Арсенича-Березовського Миколи,6 в м.Івано-Франківськ, Івано-Франківський районний відділ Державної установи "Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб

Оголошено тендер

2 297 522.00 UAH
Номер: 622fb9bf8cf94497bc990cda54df2bae
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-28-014852-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна установа "Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України"
Замовник: Державна установа "Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України"
Очікувана вартість: 2 297 522.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт приміщення з улаштуванням теплогенераторної, за адресою вул.Арсенича-Березовського Миколи,6 в м.Івано-Франківськ, Івано-Франківський районний відділ Державної установи "Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 28.11.2025 15:19

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт приміщення з улаштуванням теплогенераторної, за адресою вул.Арсенича-Березовського Миколи,6 в м.Івано-Франківськ, Івано-Франківський районний відділ Державної установи "Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 робота
Період постачання до 28.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСпівфінансування Субвенція та Державний бюджет спеціальний фонд
Сума2 297 522.00 UAH