-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія (електрична енергія для навчальних корпусів на 2026 рік)
Тендер Prozorro UA-2025-12-01-017459-a
Завершена
3 382 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
35bfc183d9134cfa989a73e0e18969d3
Внутрішній номер закупівлі:
27344156
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-01-017459-a
Замовник:
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури
×
-
Код ЄДРПОУ:
02214165
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, місто Київ, Вознесенський узвіз, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Киричок Ірина Михайлівна +380442721186 ira.kyrychok@naoma.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 382 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2025 17:58 - 06.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2025 17:58 - 09.12.2025 13:00
Аукціон:
з 10.12.2025 13:10
Період кваліфікації:
09.12.2025 13:00 - 10.12.2025 15:27
Період завантаження договору:
16.12.2025 00:00 - 26.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 382 000.00 Електрична енергія (електрична енергія для навчальних корпусів на 2026 рік)