-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія (електрична енергія для навчального корпусу на 2026 рік)
Оголошено тендер
3 382 000.00
UAH
Номер:
31664aafc58b4a9ea6721306dd3d49cc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-01-022508-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури
×
-
Код ЄДРПОУ:
02214165
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, місто Київ, Вознесенський узвіз, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури
×
-
Код ЄДРПОУ:
02214165
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, місто Київ, Вознесенський узвіз, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 382 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (електрична енергія для навчального корпусу на 2026 рік)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
01.12.2025 17:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описрік бюджету, КПК 3801160 буде введений в дію з 01 січня 2026 року
Код класифікації видатківКПК-2025:3801160 - Підготовка кадрів для сфери культури і мистецтва закладами фахової передвищої та вищої освіти, підвищення кваліфікації працівників у сфері культури та мистецтв
Сума3 382 000.00 UAH