-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з управління побутовими відходами (код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям)
Тендер Prozorro UA-2025-12-01-016305-a
Завершена
154 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
268deeaa976845c5b7b18be5c7715b35
Внутрішній номер закупівлі:
27343020
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-01-016305-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003600
-
Адреса:
61093, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Озерянська, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Остапенко +380577251087 nvo31173@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
154 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2025 16:49 - 08.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2025 16:49 - 11.12.2025 00:00
Аукціон:
з 11.12.2025 15:03
Період кваліфікації:
11.12.2025 00:00 - 16.12.2025 10:18
Період завантаження договору:
22.12.2025 00:00 - 01.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴154 500.00 Послуги з управління побутовими відходами (код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям)