-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з управління побутовими відходами (код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям)
Оголошено тендер
154 500.00
UAH
Номер:
a11a28f6690e41b4ace6b357ed2360f0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-01-021005-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003600
-
Адреса:
61093, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Озерянська, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003600
-
Адреса:
61093, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Озерянська, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
154 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з управління побутовими відходами (код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
01.12.2025 16:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписВласні кошти (кошти від господарської діяльності підприємства)
Сума34 000.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписОбласний бюджет
Сума120 500.00 UAH