-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 79940000-5 - Послуги колекторських агентств (Послуги агентств щодо стягнення заборгованості за послуги водопостачання та водовідведення)
Тендер Prozorro UA-2025-12-01-012911-a
Завершена
2 133 333.33
UAH з ПДВ
Номер:
7fdd205511ef4651999fe496be78ae52
Внутрішній номер закупівлі:
27339630
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-01-012911-a
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03356128
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юлія Харченко +380671909942 tenderwaterkhmn@gmail.com http://www.water.km.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
79940000-5 Послуги колекторських агентствАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 133 333.33 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2025 15:23 - 07.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2025 15:23 - 10.12.2025 01:00
Аукціон:
11.12.2025 13:56 - 11.12.2025 14:25
Період кваліфікації:
11.12.2025 14:25 - 16.12.2025 14:39
Період завантаження договору:
22.12.2025 00:00 - 01.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 133 333.33 Послуги агентств щодо стягнення заборгованості за послуги водопостачання та водовідведення