-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015: 79940000-5 - Послуги колекторських агентств (Послуги агентств щодо стягнення заборгованості за послуги водопостачання та водовідведення)
Оголошено тендер
2 133 333.33
UAH
Номер:
9bdcf91582ab464c94d1f30c31eb3ca4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-01-016407-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03356128
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03356128
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 133 333.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015: 79940000-5 - Послуги колекторських агентств (Послуги агентств щодо стягнення заборгованості за послуги водопостачання та водовідведення)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
79940000-5 Послуги колекторських агентств
Дата опублікування:
01.12.2025 15:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги агентств щодо стягнення заборгованості за послуги водопостачання та водовідведення
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 133 333.33 UAH