-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Одноразові голки для аспіраційної цитологічної біопсії
Тендер Prozorro UA-2025-12-01-009891-a
Завершена
90 930.00
UAH з ПДВ
Номер:
ad53a623de47455da133924f11992a95
Внутрішній номер закупівлі:
27336640
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-01-009891-a
Замовник:
Державна установа «Всеукраїнський центр материнства та дитинства Національної академії медичних наук України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45460659
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Майбороди Платона будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Підопригора +380687175478 pidoprygora.lyudmila@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
90 930.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2025 14:08 - 06.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2025 14:08 - 09.12.2025 00:00
Аукціон:
з 09.12.2025 11:11
Період кваліфікації:
09.12.2025 00:00 - 11.12.2025 15:28
Період завантаження договору:
17.12.2025 00:00 - 27.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴90 930.00 Одноразові голки для аспіраційної цитологічної біопсії