-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Одноразові голки для аспіраційної цитологічної біопсії
Оголошено тендер
90 930.00
UAH
Номер:
4f820f9aa7744d1ea616376144bbcaf4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-01-012403-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа «Всеукраїнський центр материнства та дитинства Національної академії медичних наук України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45460659
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Майбороди Платона будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа «Всеукраїнський центр материнства та дитинства Національної академії медичних наук України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45460659
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Майбороди Платона будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
90 930.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Одноразові голки для аспіраційної цитологічної біопсії
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
НК 024:2023:
47540 Голка для біопсії м'яких тканин одноразового використання
Дата опублікування:
01.12.2025 13:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума90 930.00 UAH