-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2025-12-01-009426-a
Завершена
198 300.00
UAH з ПДВ
Номер:
9b13e9b607c54ae280c1a74f45989a02
Внутрішній номер закупівлі:
27336202
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-01-009426-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20957094
-
Адреса:
66302, Україна, Одеська область, м.Подільськ, вулиця 8-го Березня, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Михайлюк +0667678220 osvitapodilsk@gmail.com http://kotovskt.odessaedu.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
198 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2025 14:13 - 07.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2025 14:13 - 10.12.2025 00:00
Аукціон:
10.12.2025 12:41 - 10.12.2025 13:04
Період кваліфікації:
10.12.2025 13:04 - 10.12.2025 16:22
Період завантаження договору:
16.12.2025 00:00 - 26.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴198 300.00 Нафта і дистиляти