• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Нафта і дистиляти

Оголошено тендер

198 300.00 UAH
Номер: c02d51719e824352ae1f22843a5295e8
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-01-011476-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 198 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Нафта і дистиляти
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 01.12.2025 13:30

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 3300 літр
Період постачання (не задано)
дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 300 літр
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПодільськ
Сума99 150.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяПодільськ
Сума99 150.00 UAH