-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щогли телескопічні з лебідкою та опорними ногами
Тендер Prozorro UA-2025-12-01-008165-a
Завершена
192 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
a18c39be94db49a29a7bba88892bff66
Внутрішній номер закупівлі:
27334935
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-01-008165-a
Замовник:
Військова частина 2138
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321386
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Шальнов Юрій Анатолійович 380487019230 yshalnov@dpsu.gov.ua https://dpsu.gov.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
192 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2025 13:15 - 06.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2025 13:15 - 09.12.2025 13:00
Аукціон:
10.12.2025 13:58 - 10.12.2025 14:21
Період кваліфікації:
10.12.2025 14:21 - 12.12.2025 10:30
Період завантаження договору:
18.12.2025 00:00 - 28.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴192 600.00 Щогли телескопічні з лебідкою та опорними ногами