• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Щогли телескопічні з лебідкою та опорними ногами

Оголошено тендер

192 600.00 UAH
Номер: 4b9f9bfc44094e8c99d8e8aefeb1f3aa
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-01-009140-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина 2138
Замовник: Військова частина 2138
Очікувана вартість: 192 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Щогли телескопічні з лебідкою та опорними ногами
Примітки: За рахунок субвенції Миколаївської ОВА згідно розпорядження від 29.10.2025 №464-р «Про перерозподіл видатків обласного бюджету на 2025 рік»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 01.12.2025 12:20
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписЗа рахунок субвенції Миколаївської ОВА згідно розпорядження від 29.10.2025 №464-р «Про перерозподіл видатків обласного бюджету на 2025 рік»
Сума192 600.00 UAH