• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Програмований блок живлення RIGOL DP832A

Завершена

55 960.63 UAH з ПДВ
Номер: a8e43587fca7416daaf073bc4a95eccd
Внутрішній номер закупівлі: 27325393
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-29-000916-a   
Замовник: УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
Контактна особа: Троценко Ольга 380979819968 trotsenko.olga@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 55 960.63 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.11.2025 18:06 - 05.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 29.11.2025 18:06 - 08.12.2025 09:00
Аукціон: з 09.12.2025 14:46
Період кваліфікації: 08.12.2025 09:00 - 10.12.2025 22:23
Період завантаження договору: 16.12.2025 00:00 - 26.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴55 960.63 Програмований блок живлення RIGOL DP832A