• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Програмований блок живлення RIGOL DP832A

Оголошено тендер

55 960.63 UAH
Номер: d68d9d0f112d46929214742f6a11584e
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-29-000746-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
Замовник: УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
Очікувана вартість: 55 960.63 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Програмований блок живлення RIGOL DP832A
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 29.11.2025 18:02

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума55 960.63 UAH