-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
спікерфон у рамках реалізації проєкту StuttWay4Ukraine, що фінансується Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) за рахунок коштів, наданих Федеральним міністерством досліджень, технологій та космосу в рамках Програми «Німецько-українська мережа закладів вищої освіти», код ДК 021:2015 (CPV) : 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Тендер Prozorro UA-2025-11-28-014691-a
Торги не відбулися
14 640.00
UAH з ПДВ
Номер:
314f9d798c124433a2ab7d66ac56efa5
Внутрішній номер закупівлі:
27322914
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-28-014691-a
Замовник:
КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125266
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гнідан Юлія Ігорівна 380342596056 tender@pnu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 640.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.11.2025 17:08 - 03.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.11.2025 17:08 - 06.12.2025 00:00
Аукціон:
з 08.12.2025 12:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 640.00 спікерфон у рамках реалізації проєкту StuttWay4Ukraine, що фінансується Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) за рахунок коштів, наданих Федеральним міністерством досліджень, технологій та космосу в рамках Програми «Німецько-українська мережа закладів вищої освіти», код ДК 021:2015 (CPV) : 32340000-8 Мікрофони та гучномовці