• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

спікерфон у рамках реалізації проєкту StuttWay4Ukraine, що фінансується Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) за рахунок коштів, наданих Федеральним міністерством досліджень, технологій та космосу в рамках Програми «Німецько-українська мережа закладів вищої освіти», код ДК 021:2015 (CPV) : 32340000-8 Мікрофони та гучномовці

Оголошено тендер

14 640.00 UAH
Номер: b25231a4c8d9485985987f8870ec081c
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-28-017173-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА
Замовник: КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА
Очікувана вартість: 14 640.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: спікерфон у рамках реалізації проєкту StuttWay4Ukraine, що фінансується Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) за рахунок коштів, наданих Федеральним міністерством досліджень, технологій та космосу в рамках Програми «Німецько-українська мережа закладів вищої освіти», код ДК 021:2015 (CPV) : 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 28.11.2025 16:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума14 640.00 UAH