-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33160000-9 Устаткування для операційних блоків ( Електрохірургічний апарат (НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» - 44776 Електрохірургічна система / НК 031:2024 - «Класифікатор медичних виробів» Z12010901 Діатермокоагулятори )
Тендер Prozorro UA-2025-11-28-013665-a
Закупівля відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (зі змінами). Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою
Завершена
1 250 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
7cbcc55911e94b80a577ce81c8632358
Внутрішній номер закупівлі:
27321903
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-28-013665-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993776
-
Адреса:
01030, Україна, Київська область, Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гермашева Наталія Олександрівна 380442932407 zakupivli18@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.11.2025 16:07 - 03.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.11.2025 16:07 - 06.12.2025 00:00
Аукціон:
з 08.12.2025 11:38
Період кваліфікації:
06.12.2025 00:00 - 11.12.2025 17:40
Період завантаження договору:
17.12.2025 00:00 - 27.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 250 000.00 33160000-9 Устаткування для операційних блоків ( Електрохірургічний апарат (НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» - 44776 Електрохірургічна система / НК 031:2024 - «Класифікатор медичних виробів» Z12010901 Діатермокоагулятори )