-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33160000-9 Устаткування для операційних блоків ( Електрохірургічний апарат (НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» - 44776 Електрохірургічна система / НК 031:2024 - «Класифікатор медичних виробів» Z12010901 Діатермокоагулятори )
Оголошено тендер
1 250 000.00
UAH
Номер:
86e6b8388d4f42afb2a95c208c8e7142
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-28-015362-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993776
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993776
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків ( Електрохірургічний апарат
(НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» - 44776 Електрохірургічна система / НК 031:2024 - «Класифікатор медичних виробів» Z12010901 Діатермокоагулятори )
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
НК 024:2023:
44776 Електрохірургічна система
Дата опублікування:
28.11.2025 15:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрохірургічний апарат
×
-
НК 024:2023:
44776 Електрохірургічна система
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти від господарської діяльності підприємства
Сума1 250 000.00 UAH