-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2025-11-28-013653-a
Торги не відбулися
375 157.20
UAH з ПДВ
Номер:
c76c9311049d473b8ce5a9262f8f0274
Внутрішній номер закупівлі:
27321882
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-28-013653-a
Замовник:
КЗ "Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр "Родина"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271116
-
Адреса:
58002, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Гете, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Леся Гавриленко +380955301235 lesuatim@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
375 157.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.11.2025 16:01 - 03.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.11.2025 16:01 - 06.12.2025 00:00
Аукціон:
з 08.12.2025 12:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴375 157.20 Газове паливо (природний газ)