-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
375 157.20
UAH
Номер:
c56008bf5305447b81a0c84517263b3a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-28-014826-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КЗ "Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр "Родина"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271116
-
Адреса:
58002, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Гете, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ "Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр "Родина"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271116
-
Адреса:
58002, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Гете, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
375 157.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Примітки:
відповідно до кошторисних призначень на 2026 рік
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
28.11.2025 15:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1025 - Надання загальної середньої освіти навчально-реабілітаційними центрами для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими складними порушеннями розвитку, за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернівці
Сума250 230.00 UAH
ДжерелоІнше
Опискошти спецфонду
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума124 927.20 UAH