-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Набої
Тендер Prozorro UA-2025-11-28-008663-a
Завершена
619 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
966110e6887b472d87db1fd7678b87e3
Внутрішній номер закупівлі:
27316932
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-28-008663-a
Замовник:
орган державної влади Управління поліції охорони в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108997
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця Ракоці будинок 13 корпус А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Товтик Кароліна Михайлівна +380997572795 nadiya-silena@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35330000-6 БоєприпасиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
619 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.11.2025 13:42 - 03.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.11.2025 13:42 - 06.12.2025 00:00
Аукціон:
з 08.12.2025 11:02
Період кваліфікації:
06.12.2025 00:00 - 11.12.2025 16:15
Період завантаження договору:
17.12.2025 00:00 - 27.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴619 500.00 Набої