-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набої
Оголошено тендер
619 500.00
UAH
Номер:
e5570148bef841828aee910c5cbabdb9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-28-010033-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
орган державної влади Управління поліції охорони в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108997
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця Ракоці будинок 13 корпус А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
орган державної влади Управління поліції охорони в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108997
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця Ракоці будинок 13 корпус А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
619 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Набої
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
35330000-6 Боєприпаси
Дата опублікування:
28.11.2025 13:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума619 500.00 UAH