-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2025-11-28-007730-a
Завершена
1 036 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
806f64dc3a1c4d0aaa226be652d6869d
Внутрішній номер закупівлі:
27316014
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-28-007730-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКІ РИНКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41943047
-
Адреса:
43006, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вул. ВИННИЧЕНКА будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Главник +380500840304 lutskirynki@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 036 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.11.2025 12:57 - 05.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.11.2025 12:57 - 08.12.2025 12:00
Аукціон:
09.12.2025 15:24 - 09.12.2025 15:47
Період кваліфікації:
09.12.2025 15:47 - 10.12.2025 11:35
Період завантаження договору:
16.12.2025 00:00 - 26.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 036 400.00 Електрична енергія