-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
1 036 400.00
UAH
Номер:
42b72fe32550443384ab9b8a1f930205
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-28-006687-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКІ РИНКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41943047
-
Адреса:
43006, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вул. ВИННИЧЕНКА будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКІ РИНКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41943047
-
Адреса:
43006, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вул. ВИННИЧЕНКА будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 036 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
28.11.2025 11:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
105500 кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 036 400.00 UAH