-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія (09310000-5 - Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2025-11-28-004412-a
Завершена
8 607 155.28
UAH з ПДВ
Номер:
0dd2d13f19d1467f931dfc8f47950f58
Внутрішній номер закупівлі:
27312697
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-28-004412-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЛОБИНСЬКЕ" ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41289754
-
Адреса:
39000, Україна, Полтавська область, місто Глобине, ВУЛИЦЯ МІЧУРІНА, будинок 94/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чигринець Олена Анатоліївна +380682678121 lenachigrinec@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 607 155.28 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.11.2025 11:22 - 03.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.11.2025 11:22 - 06.12.2025 00:00
Аукціон:
08.12.2025 11:02 - 08.12.2025 11:37
Період кваліфікації:
08.12.2025 11:37 - 22.12.2025 14:09
Період завантаження договору:
28.12.2025 00:00 - 07.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 607 155.28 Електрична енергія (09310000-5 - Електрична енергія)