• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія)

закупівля на 2026

Завершена

3 300 000.00 UAH з ПДВ
Номер: da6706c71c9649009b60d36b7eb2d333
Внутрішній номер закупівлі: 27307178
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-27-017904-a   
Замовник: КП "Пирятинський міський водоканал"
Контактна особа: Ярмоленко Володимир Юрійович +380535831575 olga.vodokanal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.11.2025 18:44 - 03.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 27.11.2025 18:44 - 06.12.2025 00:00
Аукціон: 08.12.2025 12:46 - 08.12.2025 13:09
Період кваліфікації: 08.12.2025 13:09 - 12.12.2025 15:54
Період завантаження договору: 18.12.2025 00:00 - 28.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 300 000.00 ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія)