-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія)
Оголошено тендер
3 300 000.00
UAH
Номер:
c7f7185436cc4dcba07ffcb7966406e9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-27-021444-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Пирятинський міський водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31873639
-
Адреса:
37000, Україна, Полтавська область, Пирятин, вул. Приудайський узвіз, буд.31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Пирятинський міський водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31873639
-
Адреса:
37000, Україна, Полтавська область, Пирятин, вул. Приудайський узвіз, буд.31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія)
Примітки:
закупівля на 2026р.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
27.11.2025 18:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис3300000
Сума3 300 000.00 UAH