-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Природний газ» (ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо)
Тендер Prozorro UA-2025-11-27-004771-a
Торги не відбулися
588 328.50
UAH з ПДВ
Номер:
00f54fcb97f7407dabee1bf88f9c7e57
Внутрішній номер закупівлі:
27294126
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-27-004771-a
Замовник:
Спеціальна школа в смт Мізоч Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22581256
-
Адреса:
35740, Україна, Рівненська область, смт Мізоч, вул. Хмельницького Б, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Віталіївна Ткачук +380365240130 mizoch_internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
588 328.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.11.2025 11:08 - 02.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.11.2025 11:08 - 05.12.2025 00:00
Аукціон:
з 05.12.2025 13:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴588 328.50 «Природний газ» (ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо)