• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Природний газ» (ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо)

Оголошено тендер

588 328.50 UAH
Номер: 71ad3bb9cbe24d369a0fac88b3e221c3
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-27-005685-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Спеціальна школа в смт Мізоч Рівненської обласної ради
Замовник: Спеціальна школа в смт Мізоч Рівненської обласної ради
Очікувана вартість: 588 328.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Природний газ» (ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо)
Примітки: Очікува вартість предмету закупівлі розраховано відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 липня 2022 р. № 812 “Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам”
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2270 Оплата комунальних послуг та енергоносіїв
Дата опублікування: 27.11.2025 11:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяМізоч
Сума588 328.50 UAH