• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Виготовлення та придбання збірника історичних нарисів «Педагогічна спадщина Львівщини: імена та долі» на виконання п.1 розділу «Загальна середня освіта» Програми розвитку освіти Львівщини на 2021-2025 роки, затвердженої сесією Львівської обласної ради від 18 лютого 2021 року № 64, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації №468/0/5-21 від 7.06.2021 року «Про затвердження Положення про обласний конкурс «Інноваційні програми і дидактичне забезпечення для осучаснення освітнього процесу»» (у редакції розпорядження начальника обласної військової адміністрації від 04.04.2025 №364/О/5-25ВА) та розпорядження голови Львівської обласної військової адміністрації «Про внесення змін до Програми розвитку освіти Львівської області на 2021 - 2025 роки» від 31.01.2025 року № 93/О/5-25ВА, та з метою відзначення переможців і лауреатів Конкурсу й поширення в освітніх спільнотах області знань про внесок земляків – провідних педагогів України –у розвиток дидактики, теорії виховання та в практику навчально-виховної роботи

Розрахунки здійснюються Замовником у безготівковій формі протягом 20 (двадцяти) днів з дати підписання відповідного акта здачі-приймання наданих послуг. Строк та місце надання послуг зазначені у інформації про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі.

Торги не відбулися

180 990.00 UAH з ПДВ
Номер: 8c74c29b669b4106a0e8d4688dea7982
Внутрішній номер закупівлі: 27290492
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-27-001152-a   
Замовник: ЦЕНТР ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ ОСВІТИ ПРИ ДЕПАРТАМЕНТІ ОСВІТИ І НАУКИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Контактна особа: Іванцева-Чубірко Лідія 380674184858 l.ivantseva-chubirko@osvita.loda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 180 990.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.11.2025 09:16 - 02.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 27.11.2025 09:16 - 05.12.2025 01:00
Аукціон: з 08.12.2025 12:37

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴180 990.00 Виготовлення та придбання збірника історичних нарисів «Педагогічна спадщина Львівщини: імена та долі» на виконання п.1 розділу «Загальна середня освіта» Програми розвитку освіти Львівщини на 2021-2025 роки, затвердженої сесією Львівської обласної ради від 18 лютого 2021 року № 64, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації №468/0/5-21 від 7.06.2021 року «Про затвердження Положення про обласний конкурс «Інноваційні програми і дидактичне забезпечення для осучаснення освітнього процесу»» (у редакції розпорядження начальника обласної військової адміністрації від 04.04.2025 №364/О/5-25ВА) та розпорядження голови Львівської обласної військової адміністрації «Про внесення змін до Програми розвитку освіти Львівської області на 2021 - 2025 роки» від 31.01.2025 року № 93/О/5-25ВА, та з метою відзначення переможців і лауреатів Конкурсу й поширення в освітніх спільнотах області знань про внесок земляків – провідних педагогів України –у розвиток дидактики, теорії виховання та в практику навчально-виховної роботи