• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Виготовлення та придбання збірника історичних нарисів «Педагогічна спадщина Львівщини: імена та долі» на виконання п.1 розділу «Загальна середня освіта» Програми розвитку освіти Львівщини на 2021-2025 роки, затвердженої сесією Львівської обласної ради від 18 лютого 2021 року № 64, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації №468/0/5-21 від 7.06.2021 року «Про затвердження Положення про обласний конкурс «Інноваційні програми і дидактичне забезпечення для осучаснення освітнього процесу»» (у редакції розпорядження начальника обласної військової адміністрації від 04.04.2025 №364/О/5-25ВА) та розпорядження голови Львівської обласної військової адміністрації «Про внесення змін до Програми розвитку освіти Львівської області на 2021 - 2025 роки» від 31.01.2025 року № 93/О/5-25ВА, та з метою відзначення переможців і лауреатів Конкурсу й поширення в освітніх спільнотах області знань про внесок земляків – провідних педагогів України –у розвиток дидактики, теорії виховання та в практику навчально-виховної роботи

Оголошено тендер

180 990.00 UAH
Номер: 44d6dd8ea35f4929825728d0e7b4af88
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-27-000787-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЦЕНТР ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ ОСВІТИ ПРИ ДЕПАРТАМЕНТІ ОСВІТИ І НАУКИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Замовник: ЦЕНТР ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ ОСВІТИ ПРИ ДЕПАРТАМЕНТІ ОСВІТИ І НАУКИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Очікувана вартість: 180 990.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Виготовлення та придбання збірника історичних нарисів «Педагогічна спадщина Львівщини: імена та долі» на виконання п.1 розділу «Загальна середня освіта» Програми розвитку освіти Львівщини на 2021-2025 роки, затвердженої сесією Львівської обласної ради від 18 лютого 2021 року № 64, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації №468/0/5-21 від 7.06.2021 року «Про затвердження Положення про обласний конкурс «Інноваційні програми і дидактичне забезпечення для осучаснення освітнього процесу»» (у редакції розпорядження начальника обласної військової адміністрації від 04.04.2025 №364/О/5-25ВА) та розпорядження голови Львівської обласної військової адміністрації «Про внесення змін до Програми розвитку освіти Львівської області на 2021 - 2025 роки» від 31.01.2025 року № 93/О/5-25ВА, та з метою відзначення переможців і лауреатів Конкурсу й поширення в освітніх спільнотах області знань про внесок земляків – провідних педагогів України –у розвиток дидактики, теорії виховання та в практику навчально-виховної роботи
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друком
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 27.11.2025 08:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1142 - Інші програми та заходи у сфері освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяГалицький
Сума180 990.00 UAH