-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Персональний комп’ютер форм-фактор ноутбук, код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Тендер Prozorro UA-2025-11-26-019207-a
Торги не відбулися
310 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
10c5fb914b26475cab74a3e1695fc426
Внутрішній номер закупівлі:
27288447
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-26-019207-a
Замовник:
ГАНИЧІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ НЕРЕСНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25998889
-
Адреса:
90535, Україна, Закарпатська область, Тячівський район село Ганичі, ВУЛИЦЯ НАРОДНА будинок 271
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
АНЖЕЛІКА ОМЕЛЬЯНІВНА ДИКУН +380960744831 ganol235@ukr.net
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
310 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.11.2025 20:12 - 01.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.11.2025 20:12 - 04.12.2025 00:00
Аукціон:
з 04.12.2025 12:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴310 000.00 Персональний комп’ютер форм-фактор ноутбук, код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)