-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональний комп’ютер форм-фактор ноутбук, код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Оголошено тендер
310 000.00
UAH
Номер:
8e673477ec8e4a9da1920c7f7e8022fd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-26-023858-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГАНИЧІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ НЕРЕСНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25998889
-
Адреса:
90535, Україна, Закарпатська область, Тячівський район село Ганичі, ВУЛИЦЯ НАРОДНА будинок 271
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ГАНИЧІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ НЕРЕСНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25998889
-
Адреса:
90535, Україна, Закарпатська область, Тячівський район село Ганичі, ВУЛИЦЯ НАРОДНА будинок 271
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
310 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Персональний комп’ютер форм-фактор ноутбук, код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
26.11.2025 19:54
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Персональний комп’ютер форм-фактор ноутбук (ТИП 1)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Персональний комп’ютер форм-фактор ноутбук (ТИП 2)
Кількість
9 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяГаничі
Сума15 500.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяГаничі
Сума294 500.00 UAH