• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги з поточного ремонту покрівлі адмінбудівлі Одеської митниці за адресою: м.Одеса, вул. Лип Івана та Юрія, 21А (корпус А частково)

Торги не відбулися

600 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 91c89a0b977f44a58625cc712b37a03a
Внутрішній номер закупівлі: 27286379
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-26-017190-a   
Замовник: ОДЕСЬКА МИТНИЦЯ
Контактна особа: Панченко Анастасія Дмитрівна +380487342843 anastasia6401@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.11.2025 16:45 - 01.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 26.11.2025 16:45 - 04.12.2025 00:00
Аукціон: з 04.12.2025 12:45

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴600 000.00 Послуги з поточного ремонту покрівлі адмінбудівлі Одеської митниці за адресою: м.Одеса, вул. Лип Івана та Юрія, 21А (корпус А частково)