-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту покрівлі адмінбудівлі Одеської митниці за адресою: м.Одеса, вул. Лип Івана та Юрія, 21А (корпус А частково)
Оголошено тендер
600 000.00
UAH
Номер:
ce933718a7ef43e6b6d8166adbf590d6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-18-005350-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ОДЕСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44005631
-
Адреса:
65078, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Лип Івана та Юрія, 21 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ОДЕСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44005631
-
Контактна особа:
Панченко Анастасія Дмитрівна +380487342843 anastasia6401@ukr.net
-
Адреса:
65078, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Лип Івана та Юрія, 21 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту покрівлі адмінбудівлі Одеської митниці за адресою: м.Одеса, вул. Лип Івана та Юрія, 21А (корпус А частково)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
18.11.2025 10:53
Дата модифікації:
26.11.2025 16:37
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту покрівлі адмінбудівлі Одеської митниці за адресою: м.Одеса, вул. Лип Івана та Юрія, 21А (корпус А частково)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 19.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3506010 - Керівництво та управління у сфері митної політики
Сума600 000.00 UAH