• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт частини нежитлової будівлі розміщеної за адресою: 16312, вулиця Центральна, будинок 44-А, село Бакланова Муравійка Чернігівського району Чернігівської області (код за ЄЗС ДК 021:2015: 45453000-9 - Капітальний ремонт і реставрація)

Торги не відбулися

1 771 527.60 UAH з ПДВ
Номер: 8dfa3ea0525e4c1bb7689ff45d229902
Внутрішній номер закупівлі: 27280691
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-26-011422-a   
Замовник: Куликівська селищна рада
Контактна особа: Галина Савченко +380680857117 galsavchenko67@gmail.com https://kulykivska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 771 527.60 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.11.2025 14:23 - 08.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 26.11.2025 14:23 - 11.12.2025 00:00
Аукціон: 11.12.2025 12:55 - 11.12.2025 13:18
Період кваліфікації: 11.12.2025 13:18 - 17.12.2025 15:53

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 771 527.60 Капітальний ремонт частини нежитлової будівлі розміщеної за адресою: 16312, вулиця Центральна, будинок 44-А, село Бакланова Муравійка Чернігівського району Чернігівської області (код за ЄЗС ДК 021:2015: 45453000-9 - Капітальний ремонт і реставрація)