-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт частини нежитлової будівлі розміщеної за адресою: 16312, вулиця Центральна, будинок 44-А, село Бакланова Муравійка Чернігівського району Чернігівської області (код за ЄЗС ДК 021:2015: 45453000-9 - Капітальний ремонт і реставрація)
Оголошено тендер
1 771 527.60
UAH
Номер:
7c07376b635042d393d6c60976eabb2e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-26-003361-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Куликівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412432
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, селище Куликівка, вулиця Миру, будинок 67
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Куликівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412432
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, селище Куликівка, вулиця Миру, будинок 67
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 771 527.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт частини нежитлової будівлі розміщеної за адресою: 16312, вулиця Центральна, будинок 44-А, село Бакланова Муравійка Чернігівського району Чернігівської області (код за ЄЗС ДК 021:2015: 45453000-9 - Капітальний ремонт і реставрація)
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування",
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
26.11.2025 10:06
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється відповідно до потреби на 2025 рік. Виконання робіт здійсьнюється в 2025 та 2026 роках
-
Дата публікації:
26.11.2025 10:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт частини нежитлової будівлі розміщеної за адресою: 16312, вулиця Центральна, будинок 44-А, село Бакланова Муравійка Чернігівського району Чернігівської області
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0180 - Інша діяльність у сфері державного управління
Адміністративно-територіальна класифікаціяКуликівка
Сума1 771 527.60 UAH