-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31214160-8 Пневматичні вимикачі (Вакуумні вимикачі));
Тендер Prozorro UA-2025-11-26-010498-a
Завершена
416 666.66
UAH без ПДВ
Номер:
9f80cba04d1041ada085ccfc307b2fc8
Внутрішній номер закупівлі:
27279742
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-26-010498-a
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олег Мамай +380372581192 tender@oe.cv.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
416 666.66 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.11.2025 13:56 - 01.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.11.2025 13:56 - 04.12.2025 01:00
Аукціон:
з 05.12.2025 12:18
Період кваліфікації:
04.12.2025 01:00 - 09.12.2025 11:31
Період завантаження договору:
15.12.2025 00:00 - 25.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴416 666.66 Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31214160-8 Пневматичні вимикачі (Вакуумні вимикачі));