• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31214160-8 Пневматичні вимикачі (Вакуумні вимикачі));

Оголошено тендер

500 000.00 UAH
Номер: e7e8b3198fae4f2cad1052a87c4be0fe
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-26-013300-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "Чернівціобленерго"
Замовник: АТ "Чернівціобленерго"
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31214160-8 Пневматичні вимикачі (Вакуумні вимикачі));
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування: 26.11.2025 13:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума500 000.00 UAH