-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з управління побутовими відходами (ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям)
Тендер Prozorro UA-2025-11-26-010429-a
Послуги надаються за адресами: 76008, м. Івано-Франківськ, вул. Федьковича,91/ Матейки 20, Смт Ворохта, вул Д.Галицького,65А.
Завершена
1 284 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
6cf9b8a179d241a0ba51fe3fd13b2751
Внутрішній номер закупівлі:
27279661
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-26-010429-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993150
-
Адреса:
76008, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Федьковича, будинок 91
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лабич Наталія Степанівна +380661030345 v.zakupivli0@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 284 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.11.2025 14:01 - 01.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.11.2025 14:01 - 04.12.2025 00:00
Аукціон:
з 04.12.2025 11:34
Період кваліфікації:
04.12.2025 00:00 - 09.12.2025 14:28
Період завантаження договору:
15.12.2025 00:00 - 25.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 284 000.00 Послуги з управління побутовими відходами (ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям)