-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з управління побутовими відходами (ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям)
Оголошено тендер
1 284 000.00
UAH
Номер:
05a9b9c0f2444596bbd6b7c86aa2f2f0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-26-011934-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993150
-
Адреса:
76008, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Федьковича, будинок 91
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993150
-
Адреса:
76008, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Федьковича, будинок 91
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 284 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з управління побутовими відходами (ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям)
Примітки:
Послуги надаються за адресами: 76008, м. Івано-Франківськ, вул. Федьковича,91/ Матейки 20, Смт Ворохта, вул Д.Галицького,65А.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
26.11.2025 13:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківськ
Сума1 284 000.00 UAH