-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ (ДК 021:2015:09120000-6 Газове паливо)
Тендер Prozorro UA-2025-11-26-005493-a
Закупівля здійснюється на 2026 рік
Торги не відбулися
543 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
879b0fcf27ce4dae98394393d5659b4c
Внутрішній номер закупівлі:
27274755
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-26-005493-a
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Зайцівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41826166
-
Адреса:
52514, Україна, Дніпропетровська область, с. Зайцеве, вул. Центральна, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Барсукова +380957161997 barsukova913@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
543 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.11.2025 11:20 - 01.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.11.2025 11:20 - 04.12.2025 09:00
Аукціон:
з 05.12.2025 11:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴543 500.00 Природний газ