• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ (ДК 021:2015:09120000-6 Газове паливо)

Оголошено тендер

543 500.00 UAH
Номер: 8db629e0f9434b73a9640fba5d43d1b7
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-26-006157-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти виконавчого комітету Зайцівської сільської ради
Замовник: Відділ освіти виконавчого комітету Зайцівської сільської ради
Очікувана вартість: 543 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ (ДК 021:2015:09120000-6 Газове паливо)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 26.11.2025 11:05

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 31.86 метр кубічний
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗайцівська
Сума259 500.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗайцівська
Сума284 000.00 UAH