• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комп’ютерна техніка (моноблоки)–– за кодом ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)

Завершена

440 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 8590b168646f4929a2235c98157cdcbd
Внутрішній номер закупівлі: 27267416
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-25-018245-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Наталія Стецюк +380986306991 cnpvmr2025@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 440 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.11.2025 17:29 - 30.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 25.11.2025 17:29 - 03.12.2025 00:00
Аукціон: з 03.12.2025 12:07
Період кваліфікації: 03.12.2025 00:00 - 05.12.2025 15:31
Період завантаження договору: 11.12.2025 00:00 - 21.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴440 000.00 Комп’ютерна техніка (моноблоки)