-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерна техніка (моноблоки)–– за кодом ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Оголошено тендер
440 000.00
UAH
Номер:
b3eee3e5cbdf4c5ba4d0fffb830bea4b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-25-022048-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38423901
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгород, Вишгородський р-н місто Вишгород ВУЛИЦЯ КУРГУЗОВА будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38423901
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгород, Вишгородський р-н місто Вишгород ВУЛИЦЯ КУРГУЗОВА будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
440 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп’ютерна техніка (моноблоки)–– за кодом ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
25.11.2025 17:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2152 - Інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяВишгородський
Сума440 000.00 UAH