-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Хімічні реактиви для лабораторних досліджень (випробувань). Неорганічні хімічні речовини
Тендер Prozorro UA-2025-11-25-018127-a
Усі документи тендерної пропозиції, які готуються безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ або інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою мовою, ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою.
Завершена
488 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
6747ea841b60480da8c7eb8a32d8c24d
Внутрішній номер закупівлі:
27267294
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-25-018127-a
Замовник:
Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25835792
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, м. Київ, ПРОВУЛОК СЕНЬКІВСЬКИЙ будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Чернишова +380954597683 control@iogu.gov.ua http://iogu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
488 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.11.2025 17:21 - 30.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2025 17:21 - 03.12.2025 00:00
Аукціон:
з 03.12.2025 11:58
Період кваліфікації:
03.12.2025 00:00 - 04.12.2025 14:17
Період завантаження договору:
10.12.2025 00:00 - 20.12.2025 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴447 200.00 Неорганічні хімічні речовини
- Лот №2 ₴41 000.00 Прекурсори