-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хімічні реактиви для лабораторних досліджень (випробувань). Неорганічні хімічні речовини
Оголошено тендер
488 200.00
UAH
Номер:
9d952510902b423cb2e99c48755b0d74
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-25-004320-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25835792
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, м. Київ, ПРОВУЛОК СЕНЬКІВСЬКИЙ будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25835792
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, м. Київ, ПРОВУЛОК СЕНЬКІВСЬКИЙ будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
488 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хімічні реактиви для лабораторних досліджень (випробувань). Неорганічні хімічні речовини
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
25.11.2025 10:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2801050 - Наукова і науково-технічна діяльність у сфері розвитку агропромислового комплексу, стандартизації та сертифікації сільськогосподарської продукції
Сума488 200.00 UAH