-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з моніторингу та вимірювання рівня забруднення повітря
Тендер Prozorro UA-2025-11-25-013093-a
Торги не відбулися
22 624.30
UAH без ПДВ
Номер:
4ad7860d1d6e4f949c2c041d021c93b5
Внутрішній номер закупівлі:
27262278
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-25-013093-a
Замовник:
ФІЛІЯ " УЗ ВАГОН-СЕРВІС" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45462724
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Стрельцова Людмила Іванівна 380953336866 streltsova.l.i@uz.gov.ua https://uz.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
22 624.30 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.11.2025 14:54 - 30.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2025 14:54 - 03.12.2025 00:00
Аукціон:
з 03.12.2025 15:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴22 624.30 Послуги з моніторингу та вимірювання рівня забруднення повітря